Jakie okna warto kupić?

Zakup okien Dako ze Swarzędza jest bardzo poważną inwestycją na długie lata. Zmniejsza zapotrzebowanie energetyczne budynku i wpływa na jego wygląd. Gwarantują również bezpieczne funkcjonowanie. Na decyzję o wyborze okien Dako ze Swarzędza mogą wpływać również nieprawdziwe informacje o marce. Jakie są najczęściej powtarzane mity o oknach Dako ze Swarzędza?

Zakup okien Dako ze Swarzędza jest inwestycją na długie lata. Gwarantują poprawę komfortu cieplnego, a tym samym funkcjonowanie w budynku. Dlatego na wybór okna Dako Swarzędz nie mogą wpływać żadne niesprawdzone informacje. Jakie podawane są najczęściej nieprawdziwe informacje o oknach Dako ze Swarzędza?

Parametry okien Dako ze Swarzędza zależne są od materiału, z którego są wykonane

Jest to powszechny mit rozpowszechniany przez wiele osób. Materiał, z którego wykonane są okna, nie ma większego znaczenia. Parametry i jakość stolarki okiennej uzależnione są od wielu czynników m.in. grubości profilu, techniki produkcji i wybranego pakietu okiennego. Dlatego okna drewniane, plastikowe i aluminiowe mogą charakteryzować się równie dobrymi parametrami.

Białe okna Dako ze Swarzędza nie żółkną

W przeszłości pojawił się często powtarzany mit. Choć co prawda jakość pierwszych okien PCV była daleka od współczesnych produktów, to faktycznie z czasem okna PCV zaczynały żółknąć. Obecnie zjawisko te można zaobserwować wyłącznie w przypadku okien niskiej jakości. Gdy kupujesz okna Dako Swarzędz, to masz gwarancję wysokiej jakości produktu. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ramy Twoich okien żółkną.

Okna z dużymi przeszkleniami powodują straty energii

Panuje powszechny mit, że duże okna Dako ze Swarzędza odbijają się negatywnie na bilansie energetycznym budynku. W takim przypadku bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego pakietu szybowego oraz zastanowienie się nad prawidłową ekspansją okien. Dlatego odradzamy duże przeszklenia od strony północnej. W takiej sytuacji radzimy również zastosowanie osłon okiennych poprawiających termoizolację.