Krzysztof Ziółkowski nadal z zakazem

Wobec zatrzymanego przez CBA w marcu br. burmistrza Lubowidza został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci zakazu zajmowania stanowiska. Krzysztof Ziółkowski chciał jego uchylenia, jednak sąd był innego zdania.

Niebawem otwarcie kąpieliska w Brudnicach

Na 26 czerwca br. zaplanowano uroczyste otwarcie kąpieliska w Brudnicach w nowej odsłonie. Zakończył się bowiem długotrwały remont tego miejsca. Nowa infrastruktura, z założenia, ma pozytywnie wpłynąć nie tylko na bezpieczeństwo korzystania z tego kąpieliska, ale także na niezainteresowanie tym miejscem mieszkańców gminy Żuromin.

Remont ul. Słonecznej

Kolejna ulica w Lubowidzu doczeka się remontu, który poprawi komfort i warunki dojazdu do swoich posesji dla tamtejszych mieszkańców.

Mieszkaniec Zielunia dźgnięty nożem!

W nocy z soboty na niedzielę w Zieluniu (gm Lubowidz, pow. żuromiński) miało dojść do nieporozumienia kilku mężczyzn. Jeden z mieszkańców tej miejscowości został, według naszych nieoficjalnych informacji, ugodzony trzykrotnie ostrym narzędziem.

Rewitalizacja parku

Park w Poniatowie będzie modernizowany. Miejsce to doczeka się odnowy dzięki wnioskom przyjętym w Budżecie Obywatelskim Gminy i Miasta Żuromin w zeszłym roku.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl