Matura. Absolwenci Skargi w komplecie

W szkołach dla młodzieży prowadzonych przez powiat pułtuski egzaminy zdecydowało się zdawać 256 tegorocznych absolwentów (rok temu 295).

117 Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi - wszyscy absolwenci, 25 I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, 91 Technikum nr 1 w ZSZ im. J. Ruszkowskiego oraz 23 w Technikum nr 2 w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa. Oprócz nich do matury przystąpiło 5 (rok temu 6) absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, wchodzącego w skład ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, czyli łącznie 261 (rok temu 301) osób.

- Do egzaminów przystąpiło 40 tegorocznych absolwentów, a z nimi do matematyki 20 absolwentów z poprzednich lat – powiedziała Ewa Leszczyńska, dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. – Niektórzy absolwenci z poprzednich lat mówili, że matura jest im potrzebna do realizacji ich planów.

W  Liceum Ogólnokształcącym im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku CN-B „Feniks” w Pułtusku do matury przystąpili wszyscy tegoroczni absolwenci: 18 osób.

Jakich wyborów dokonali? Jakie przedmioty królują podczas matury? 

Cały artykuł w TC nr 19 z 11.05. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież