Młodzież z Litwy na wycieczce w Pułtusku

Wszyscy mają polskie korzenie, ale większość z nich przyjechała do kraju przodków po raz pierwszy. Od 26 lipca mieszkają w Wyszkowie, ale 29 lipca odwiedzili Pułtusk.

Tajemnicze utonięcie?

Od zdarzenia, do którego doszło w niedzielę na rzece Narew w Pułtusku, nadal nie wpłynęło żadne zgłoszenie o osobie zaginionej na tym terenie. 18 lipca prowadzono działania ratunkowe, gdyż było podejrzenie, że w okolicach plaży miejskiej zatonął młody mężczyzna.

Dlaczego warto spędzić wakacje w tureckim Bodrum?

Ta ekskluzywna część tureckiego wybrzeża już od lat 70-tych przyciąga podróżnych atrakcjami, tolerancją, historią i aurą wyjątkowego klimatu. W niewielkim Bodrum istnieje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jest prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników wody, jachtów, słońca i zabytków, ale również klubów nocnych i luksusowych wczasów.

Wakacje w tajemniczym miejscu

Kiedy żar leje się z nieba, wakacyjne warsztaty w tym miejscu są idealnym rozwiązaniem. Panująca tu temperatura jest kojąca, a i ciekawych zajęć nie brak.

Przybywa bezpiecznych dróg i ścieżek rowerowych

Cieszą się dużą popularnością wśród miłośników jazdy na rolkach, rowerach, spacerowiczów, uprawiających nordic walking. Nowe ścieżki rowerowe w Pułtusku oraz zmodernizowane drogi oficjalnie oddano do użytku 14 lipca.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl