Dzieła sztuki na paznokciach

Paulina Bednarska to w branży stylizacji paznokci coraz bardziej rozpoznawalna osoba. Przasnyszanka, mimo że swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie zrobiła kilka lat temu, już teraz odnosi wielkie sukcesy, a także zajmuje się szkoleniem kolejnych utalentowanych kursantek.

Dzieli się swoim doświadczeniem wiedzą, która jest doceniana w wielu konkursach. Nam opowiedziała o swoim ostatnim sukcesie – zwycięstwie w międzynarodowym konkursie Nails Olympic International.

* Co zaprezentowałaś podczas konkursu? Czy spodziewałaś się, że wygrasz?
– Podczas mistrzostw zaprezentowałam stylizację paznokci w stylu awangardowym. Czyli stylizację, której oczywiście nie nosiłaby żadna klientka na co dzień, lecz pokazująca moje umiejętności i to jakie dzieła sztuki jestem w stanie wyczarować na paznokciach z produktów do stylizacji paznokci. Czy wierzyłam w swój sukces? Tak wierzyłam, zawsze w siebie wierzę i ciężko pracuję na to, co chcę osiągnąć. Gdy zobaczyłam u fotografa na ekranie aparatu efekt końcowy pomyślałam to będzie bomba! I nie myliłam się! Cieszę się, że tak dobrze zaprezentowałam się podczas swoich pierwszych mistrzostw i to w dodatku tak prestiżowych. Tego samego uczę moje kursantki, że muszą uwierzyć w siebie, mimo że sporo osób może chcieć im podcinać skrzydła. Bo wiarą w siebie jesteśmy w stanie góry przenosić i osiągnąć nieosiągalne.

Cały wywiad w 25 numerze "Tygodnika z 22 czerwca 2021 r.

Prace pani Pauliny:

Tutaj kupisz "Tygodnik Przasnyski"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież