Dlaczego warto spędzić wakacje w tureckim Bodrum?

Ta ekskluzywna część tureckiego wybrzeża już od lat 70-tych przyciąga podróżnych atrakcjami, tolerancją, historią i aurą wyjątkowego klimatu. W niewielkim Bodrum istnieje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jest prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników wody, jachtów, słońca i zabytków, ale również klubów nocnych i luksusowych wczasów.

Wypadek motocyklisty

23 lipca, około godz. 16 na drodze nr 61, w miejscowości Sadykierz doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

Zgłosił na policję pijanego kierowcę

Nocą 15 lipca, po godz. 23 dyżurny z makowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który prawdopodobnie prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. Jak się później okazało, przypuszczenia były słuszne.

Podwójne szkolenie

Strażacy z KP PSP w Makowie Mazowieckim skontrolowali skautów z obozu harcerskiego w miejscowości Karniewo, podczas drugiej wizyty funkcjonariusze przeprowadzili szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Nowy wygląd świetlicy w Krasińcu

„Świetlica w Krasińcu - miejscem aktywizowania społeczności lokalnej do działań na rzecz dobra wspólnego w środowisku lokalnym” to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Krasinianki w ramach konkursu "Moja Mała Ojczyzna".  
Środki na ten cel pozyskano z Fundacji BGK.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl