MDK chce stworzyć studio filmowe

Trwa nabór do nowej grupy artystycznej działającej przy Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Poszukiwana jest młodzież od 13 roku życia, która pasjonuje się działaniami kulturalnymi w obrębie filmu, teatru oraz innych sztuk artystycznych.

Miejski Dom Kultury w Działdowie chce stworzyć studio filmowe, które zajmować się będzie produkcją etiud filmowych oraz rejestracją wydarzeń organizowanych w Działdowie. Projekt składać się będzie również z warsztatów z profesjonalistami działającymi w branży filmowej, organizowanych dla członków grupy z w celu przygotowania ich do pracy ze sprzętem cyfrowym oraz nabycia przez nich umiejętności i kompetencji niezbędnych przy realizacji wydarzeń filmowych.

- Jeśli pasjonuje Cię zawód: reżysera, aktora, montażysty, charakteryzatora, oświetleniowca, dźwiękowca, dziennikarza, konferansjera czy menagera, to zapraszamy cię bardzo serdecznie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 czerwca 2021 o godz. 16.00 w MDK w Działdowie przy ul. Wolności 64. Na spotkaniu dowiesz się więcej szczegółów o tej inicjatywie - czytamy w informacji MDK w Działdowie. 

Zajęcia poprowadzi Natalia Świniarska - działdowianka mieszkająca i działająca artystycznie w Olsztynie. Z zawodu aktorka i pedagog. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego w Olsztynie. Założycielka Kolektywu Teatralnego BABUSHKA.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież