Euro Cup w Żabinach

13 czerwca w Żabinach rozegrano turniej piłkarski pod nazwą Euro Cup. W zawodach startowało 12 zespołów, podzielonych na cztery grupy, które przybrały nazwy państw, aktualnie grających drużyn w prawdziwych mistrzostwach Europy.

Umowy na dofinansowania podpisane

Na początku czerwca Działdowo odwiedził wojewoda Artur Chojecki oraz poseł Robert Gontarz. Odwiedziny były związane z podpisaniem umów na dofinansowania inwestycji drogowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Ruszają wieczory z poezją

Już niedługo rozpocznie się kolejna edycja Powiatowych Wieczorów z Poezją. W tegoroczne lato zaplanowano pięć spotkań, podczas których znani aktorzy czytać będą twórczość naszych lokalnych poetów.

Nielegalny zrzut do ścieków

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lidzbarku poinformowało o zaburzeniu pracy oczyszczalni ścieków. Wszystko przez nielegalny zrzut substancji ropopochodnej. Usunięcie szkody może kosztować kilkaset tysięcy złotych. Dla osoby, która wskaże sprawcę czeka nagroda.

Absolutorium i wotum zaufania

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo, która odbyła się 10 czerwca, burmistrz Grzegorz Mrowiński otrzymał absolutorium za rok 2020. Radni udzielili włodarzowi również wotum zaufania.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl