Otwarcie sezonu z PCKiSz

Długo przyszło nam czekać na otwarcie kultury. Od 15 maja znów będziemy mogli pójść do kina, na koncert czy do kawiarni. Te wszystkie rzeczy w jednym, zapewni nam wyjątkowa impreza plenerowa, którą organizuje Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Już w najbliższą sobotę (15 maja) tereny zielone wokół centrum zostaną zajęte przez widzów kina leżakowego, a także uczestników koncertu oraz wielbicieli grilowania i smacznych przekąsek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30 koncertem zespołu WG CIECH BAND – W tym dniu w ogródku Kawiarni Artystycznej zaprezentuje się grupa muzyków z domu kultury, która składa się głównie z pracowników oraz zaproszonych gości. Następnie w ramach kina leżakowego zostanie wyświetlony film niemy „Bestia" z muzyką na żywo, w wykonaniu „Orkiestry Ludwika Sarskiego". Tego wieczoru będzie można zakupić kinowe przekąski na wynos – zachęca Małgorzata Milewska kierownik działu Kultury i Sztuki PCKiSz.

Planowany początek filmu o godz. 20.30. „Bestia” to czarno-biały film niemy z 1917 r., który opowiada historię młodej artystki, stopniowo zyskującej coraz większą sławę.  Główną rolę gra polska aktorka Pola Negri. Nieczęsto ma się okazję do oglądania takich klasyków na ekranie kina. Muzyka grana na żywo z pewnością doda widzom wiele ciekawych i nowych wrażeń.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież