Majówka na Mazurach - zaplanuj oryginalny weekend pod żaglami

Mazury są wręcz uwielbiane przez miłośników relaksu nad wodą i nic w tym dziwnego. Malownicze szlaki, liczne atrakcje dla grup przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi i absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera. Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki a może Piękna Góra? Dzięki czarterowi jachtów nie musisz wybierać. Wejdź na pokład i ciesz się rejsem po Mazurach z dala od tłumów!

Wszyscy na pokład
Czarter jachtów żaglowych na Mazurach to doskonała okazja do połączenia aktywnego wypoczynku z relaksem i spokojem, jaki daje rejs po Krainie Tysiąca Jezior. Niezależnie od tego czy szukasz pomysłu na długi weekend w gronie znajomych, rodziny, czy tylko drugiej połówki, kilka dni na pokładzie zapewni Wam dużo relaksu, zabawy oraz niezapomnianych wspomnień. Poczuj wiatr we włosach, słońce na skórze, wsłuchaj się w kojący dźwięk fal, odbijających się od burty i spędź majówkę na pokładzie wolny od zmartwień oraz zgiełku miasta.

Złap za ster nawet bez patentu
Nie masz uprawnień? To żaden problem. Skorzystaj z oferty na czarter jachtów bez patentu i ciesz się majówką lub oryginalnym dniem na pokładzie. Złap za ster jachtu motorowego, którego silnik ma moc nie większą niż 10kW, a jednostka nie osiąga prędkości większej niż 15 km/godz (houseboat, jachty spacerowe) i zostań kapitanem własnej przygody. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać również z opcji czarteru ze sternikiem, który jako lokalny znawca nie tylko zajmie się wszelkimi aspektami technicznymi rejsu, ale również odkryje przed Tobą miejsca mniej znane innym turystom.

Bezpieczny czarter
Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepsze oferty na czarter jachtów na Mazurach? Wejdź na www.clickandboat.com i wybierz spośród najciekawszych propozycji łodzi od armatorów oraz prywatnych właścicieli. Dodatkowo możesz skorzystać bardziej elastycznych warunków anulowania oraz nowej Gwarancji COVID. To dedykowane ubezpieczenie przygotowane przez Click&Boat pozwala na zaplanowanie czarteru z wyprzedzeniem, bez obaw o zwrot kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji. Wejdź na pokład i porzuć wszelkie zmartwienia!

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież