Ciechanowianin ranny w wypadku

Wieczorem, około godz. 20:37 na krajowej 7-ce w Poczerninie (gm. Płońsk), na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną doszło do zderzenia jadących w tym samym kierunku, od strony Warszawy dwóch osobówek: toyoty i mazdy. Ranny został mieszkaniec Ciechanowa. 

Szkody po burzy w Ciechanowie

Niestety w Ciechanowie odnotowano dziś wiele szkód w mieście związanych z frontem burzowym.

Sadzonki za odpady

W sobotę 26 czerwca mieszkańcy, którzy dostarczą do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych elektroodpady otrzymają w zamian sadzonki roślin miododajnych. Przygotowano 20 różnych rodzajów roślin i ziół o różnorakich barwach i zapachach.

Kolejny wypadek w Kondrajcu Szlacheckim

Dzisiaj ok. godz. 10:30 w miejscowości Kondrajec Szlachecki na drodze krajowej nr 7 doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i aby nie uderzyć w pojazdy jadące przed nim zjechał do przydrożnego rowu.

Jak informuje ciechanowska policja, auto przewróciło się w rowie. Jednocześnie jadący za mercedesem pojazd ciężarowy marki Man z tych samych przyczyn uderzył w tył pojazdu osobowego marki Honda. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

To już kolejne zdarzenie drogowe w tym rejonie, trzecie w ciągu kilku tygodni, dlatego policja apeluje do uczestników ruchu drogowego, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi podczas jazdy.

Nie zostawiaj dziecka w aucie

Temperatura wewnątrz auta zaparkowanego na słońcu w upalny, letni dzień, może osiągnąć zabójczą temperaturę. Dlatego nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki w samochodzie.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl