Gazeta Mławska

Czwartek, 02 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Park zamknięty


  dziś 10:13:44

  Od 1 kwietnia br. park miejski im. Józefa Piłsudskiego w Mławie jest niedostępny dla spacerowiczów.

  Czytaj dalej

 • Jak używać maseczki ochronnej wielokrotnego stosowania


  dziś 10:12:12

  Rozpoczęliśmy dystrybucję wśród mieszkańców Mławy bezpłatnych maseczek ochronnych pozyskanych przez burmistrza Sławomira Kowalewskiego w ramach akcji „Maseczki dla Polski”. Są one wyrobami wielorazowego użytku, wspomagają ograniczenie kontaktu rąk z twarzą i rozprzestrzenianie się wydychanego areozolu (katar, kaszel).

  Czytaj dalej

 • Psycholog ci pomoże

  dziś 10:09:02

  Osoby, które odczuwają lek prze koronawirusem, mogą skorzystać z porad psychologa zaangażowanego przez mławski ratusz.

  Czytaj dalej

 • Powiat prosi o pomoc dla szpitala


  wczoraj 10:22:18

  Samorząd powiatu mławskiego zwrócił się do osób prywatnych, instytucji, przedsiębiorstw, stowarzyszeń społecznych o finansowe wsparcie miejscowego szpitala.

  Czytaj dalej

 • Zarzuty dla policjanta

  wczoraj 10:19:55

  Prokuratura Okręgowa w Płocku postawiła policjantowi z garnizonu mławskiego zarzuty korupcji i płatnej protekcji (art. 228 par. 2 i art. 230 par. 1 kodeksu karnego).

  Czytaj dalej

 • Urzędy a koronawirus


  przedwczoraj 10:09:12

  Epidemia groźnego koronawirusa wymusiła bardzo wiele ograniczeń w naszej codzienności. Nie jest łatwo coś załatwić w urzędach, jak nie ma się dostępu do internetu, ale to nie znaczy, że jesteśmy totalnie …zablokowani przez tego niewidocznego, ale bardzo niebezpiecznego przeciwnika naszego zdrowia.

  Czytaj dalej

 • Obwodnica we mgle


  przedwczoraj 10:06:07

  Osiem lat temu powinna być zakończona budowa obwodnicy zachodniej Mławy, łącząca ulicę Gdyńską z Modłą przy wjeździe na DK nr 7. A o samej inwestycji mówi się od…2003 roku. Dłużej o innych inwestycjach w mieście, mówiło się tylko w kontekście nowa dworca autobusowego. Debata, ustalenia, projekty trwały w tym przypadku prawie …30 lat. Czy obwodnica pobije ten rekord czasowy?

  Czytaj dalej

 • To było utonięcie

  28.03.2020 10:20:01

  Przyczyna zgonu 62-letniego mieszkańca Mławy, którego ciało 14 marca naleziono w rzece Seracz, w pobliżu skrzyżowania ulic Zygmunta Padlewskiego i Targowej w Mławie, było utoniecie.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS