Gazeta Mławska

Sobota, 08 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wróciła z Mediolanu, przebywa w szpitalnej izolatce

28.02.2020 21:00:00

Od wczorajszego południa w oddziale obserwacyjno-zakaźnym ciechanowskiego szpitala przebywa 22-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, która 11 lutego wróciła z Mediolanu. Kobieta zgłosiła się tu z powodu podwyższonej temperatury i kaszlu.

 - Chorą przyjęto z powodu niespecyficznych objawów układu oddechowego i podwyższonej temperatury. Pewności, że to może być koronawirus nie ma. Chora jest w stanie ogólnym stabilnym – wyjaśnia Agnieszka Woźniak, rzeczniczka szpitala.


Dodaje, że lekarz uznał, że są wskazania do hospitalizacji i pełnej izolacji pacjentki. Został też pobrany materiał do badania na obecność koronawirusa. Próbka została odwieziona do Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Dalsze postępowanie będzie uzależnione od tego, jaki będzie to wynik. Ciechanowski szpital spodziewa się go w sobotę lub w niedzielę.

rn

Szerzej we wtorkowym wydaniu TC

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz