Gazeta Mławska

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Mlawa
fot. KPP Mlawa

Mandaty, zatrzymane dowody rejestracyjne

14.02.2020 09:46:16

Funkcjonariusze drogówki Komendy Powiatowej Policji w Mławie ukarali mandatami 19 kierowców i zatrzymali siedem dowodów rejestracyjnych w ramach prowadzonej przez siebie akcji „Truck & Bus” (12 lutego). Skontrolowali w sumie 33 pojazdy.
Policjanci nadal prowadzą działania pod nazwą „Bezpieczne przejście”. Wymierzyli mandatu dwóm pieszym, a ponadto zanotowali rażące wykroczenia kierowców pojazdów, przede wszystkim wyprzedzanie na przejściu dla pieszych albo tuż przed nim. Grozi za to mandat w wysokości 200 zł i 10 punktów karnych. Inne przewinienie to parkowanie pojazdów na przejściu dla pieszych lub w odległości mniejszej niż 10 m od niego. Na przykład 40-letni mieszkaniec powiatu mławskiego pozostawił swego opla z przyczepą na samym przejściu dla pieszych w Szreńsku. Za takie wykroczenie należy się 100-złotowy mandat i jeden punkt karny. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz