Gazeta Mławska

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Podejrzany w areszcie

12.02.2020 09:33:54

Policja zatrzymała 23-letniego działdowianina podejrzanego o dokonanie rozboju w Mławie. Według dotychczasowych ustaleń śledczych 6 lutego wtargnął on do jednego z mieszkań na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Używając noża kuchennego, sterroryzował 26-letniego lokatora. Żądał pieniędzy, uderzył swoją ofiarę, a następnie odebrał jej telefon komórkowy oraz portfel z dowodem osobistym i pieniędzmi (20 zł). Na szczęście pokrzywdzony nie doznał poważniejszych obrażeń.
23-latek został zatrzymany na terenie Działdowa w wyniku współdziałania policji z obu miast. Miał przy sobie skradziony portfel oraz kilkadziesiąt tabletek ekstazy i kilka porcji handlowych amfetaminy. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz posiadania i handlu narkotykami. Decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu. Policja i prokuratura ustalają motywy działania sprawcy. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz