Gazeta Mławska

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat mławski drugi na Mazowszu

10.02.2020 09:13:13

Powiat mławski, w grupie jednostek od 60 do 120 tys. mieszkańców, uplasował się na 22. miejscu w kraju i na drugim (po ostrowskim) na Mazowszu. Chodzi o ranking Związku Powiatów Polskich za 2019 r.
W tabeli ZPP za 2018 r. powiat mławski zajmował również 22. pozycję, a w trzech poprzednich latach odpowiednio 25., 33. i 34. lokatę. Eksperci ZPP oceniali samorządy według dziesięciu kryteriów tematycznych. Pod uwagę brali m.in. działania proinwestycyjne i prorozwojowe oraz przedsięwzięcia sprzyjające poprawie obsługi mieszkańców, rozwojowi społeczeństwa informatycznego i obywatelskiego, promocji nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie oświaty, kultury i sportu, a także inicjatywy ekoenergetyczne i proekologiczne. Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 11 lutego. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS