Gazeta Mławska

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. G. Komur
fot. G. Komur

Studniówka w KLO

06.02.2020 09:00:35

Bądźcie jak Kubacki Uczniowie ostatniej klasy (19 osób) Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Macieja K. Sarbiewskiego w Mławie urządzili sobie bal w sali weselnej „U Smolenia” w Iłowie.
Uroczystość otworzyli polonezem do melodii Mikołaja Ogińskiego „Pożegnanie ojczyzny”, wyćwiczonego pod kierunkiem przyjaciela szkoły Marka Szpakuta. W imieniu maturzystów Julia Kobylińska i Jakub Rakowski podziękowali nauczycielom i rodzicom za „wieloletni trud włożony w kształcenie i wychowanie, za poświęcenie i wyrozumiałość”. Dyrektor KLO Jacek Dusza, zachęcając swoich podopiecznych do „porzucenia resztek beztroski” i solidnego przygotowania się do matury, nawiązał do wzorców osobowych, jakimi są sportowiec Dawid Kubacki i prymas Polski kard. Stefan Wyszyński. Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 11 lutego. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz