Gazeta Mławska

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

WOŚP Mława. Zebrano ponad 133 tys. zł (Aktualizacja)

13.01.2020 10:17:34

Do 46 puszek noszonych w niedzielę przez ponad 160 wolontariuszy mławianie wrzucili ... nieco ponad 95,7 tys. zł. Z licytacji uzyskano prawie 32 tys. zł. W sumie ponad 133 tys. zł zebrano w Mławie podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to największa kwota w historii mławskich finałów. Ostateczna suma będzie znana po podliczeniu wszystkich aukcji, wpływów na konto bankowe, datków od sponsorów, w najbliższy czwartek.
Tegoroczna orkiestrowa zbiórka będzie przeznaczona na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Mławie główne imprezy odbyły się w hali sportowej I LO. Najpierw strażacy pokazali przed szkołą jak ratuje się uczestników wypadków z zakleszczonych samochodów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Potem w hali sportowej trwały aukcje różnych przedmiotów, vaucherów, biletów na różne imprezy, złotych serduszek. W.D.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz