Gazeta Mławska

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. RN
fot. RN

Ciechanów dzwoni do Mławy…

30.11.2019 10:14:16

Nie milkną echa oburzenia burmistrza S. Kowalewskiego, okazanego na sesji Rady Miasta 19 listopada wobec pisma jakie wystosował do niego wcześniej prezydent Ciechanowa, K. Kosiński. Oburzenie włodarza Mławy uzyskało poparcie radnych w odpowiednim stanowisku rady.
W czwartek, 28 listopada, podczas sesji Rady Miasta Ciechanowa, K. Kosiński, odniósł się do tego, co stało się w Mławie. - Próbowałem na początku tygodnia skontaktować się z burmistrzem Mławy. Mój sekretariat łączył się z sekretariatem burmistrza, prosząc o połączenie telefoniczne. Niestety otrzymaliśmy informację, że burmistrz jest zajęty, ma spotkania. Zostawiliśmy numer, ale jest koniec tygodnia i nikt nie oddzwonił - mówił prezydent. W.D. Więcej w papierowym wydaniu TGM z 3 grudnia.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS