Gazeta Mławska

Środa, 08 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Bliżej ekspresowej „siódemki”

04.09.2019 09:08:12

Wojewoda mazowiecki wreszcie wydał pozwolenie na budowę dwu odcinków trasy ekspresowej (S7): Strzegowo-Pieńki (22 km ) i Pieńki - Płońsk (13,7 km).
Jak deklaruje olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, który prowadzi te inwestycje, jeszcze we wrześniu br. tereny zostaną przekazane wykonawcom i będą mogły one rozpocząć roboty przygotowawcze. Wykonawcą obu odcinków S7 jest wyłonione w przetargu konsorcjum spółek STRBAG i STRABAG Infrastruktura Południe według zasady „Projektuj i buduj”. Zapewnia on realizację zadań w ciągu 34 miesięcy i 10-letnią gwarancję jakości wykonanych przez siebie prac. Koszt: 828 mln zł. Na decyzję wojewody czekają jeszcze dwa odcinki projektowanej trasy S7 między granicą województw warmińsko-mazurskiego a Płońskiem: Napierki - Mława (14 km) i Mława - Strzegowo (21,5 km) Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 10 września. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz