Gazeta Mławska

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Bieg im. Ojca Bernarda

10.06.2019 10:05:04

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz tutejsza parafia św. Stanisława BM zapraszają na VII Bieg Uliczny im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza. Odbędzie się w najbliższy czwartek, 13 czerwca. Strat o godz. 18.45 sprzed kościoła Świętej Trójcy.
Zaplanowano sześć konkurencji (200 i 600 m) dla dziewcząt i chłopców – przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal i słodki upominek, a zwycięzcy ponadto dyplomy. Przewidziano także puchary dla przedszkola i szkoły, które zgłoszą najwięcej biegaczy. Na zakończenie wśród wszystkich startujących zostaną rozlosowane nagrody. Patron tych zawodów był pasjonistą. Urodził się w 1915 r. w Mławie, zmarł 30 lat później, niosąc pomoc chorym na tyfus w szpitalu w Przasnyszu. Jest kandydatem na ołtarze – jego proces beatyfikacyjny toczy się w Rzymie. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS