Gazeta Mławska

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Sukces radzanowskiej licealistki

07.06.2019 07:43:27

Indeks już w pierwszej klasie Julia Brzezińska, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Radzanowie, znalazła się w gronie ośmiorga laureatów tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorczości Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W nagrodę otrzymała indeks. Po uzyskaniu matury będzie mogła podjąć – bez postępowania kwalifikacyjnego - studia na jednym z pięciu kierunków Wydziału Nauk Ekonomicznych tej uczelni. Akademia to program edukacji ekonomicznej adresowany do uczniów szkół średnich w całej Polsce. Radzanowskie LO od czterech lat z powodzeniem uczestniczy w tym projekcie. Realizacja programu odbywa się w dwu etapach. W pierwszym zgłoszeni uczniowie przez internet słuchają wykładów prowadzonych przez pracowników naukowych SGGW. W ten sposób zdobywają (poszerzają) wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości, logistyki, agrobiznesu. K.J. Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 11 czerwca.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz