Gazeta Mławska

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Laurki dla strażaków

12.05.2019 11:02:06

Chyba największą radość sprawiły strażakom dzieci, wręczając im wykonane przez siebie laurki. Komendant Jarosław Kuciński przyznał, że akurat nie ma pod ręką cukierków, ale z pewnością odwdzięczy się maluchom przy najbliższej okazji.
Miejscem obchodów Powiatowego Dnia Strażaka była Mława. Najpierw pododdziały zawodowców i ochotników ze swymi gośćmi stawiły się w kościele Świętej Trójcy. Po mszy św. w asyście orkiestry dętej przemaszerowały pod pomnik Józefa Piłsudskiego na uroczysty apel. 14 osób szczególnie zasłużonych w ostatnich latach otrzymało odznaczenia. Brązową odznaką „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” udekorowano asp. Zbigniewa Graczyka i st. ogn. Pawła Staniszewskiego, a złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa” – senatora Jana Marię Jackowskiego. Burmistrz Sławomir Kowalewski przyznał medal „Zasłużony dla Miasta Mława” st. ogn. Pawłowi Staniszewskiemu i mł. ogn. Łukaszowi Gajurowi. K.J. Cały artykuł w papierowym wydaniu „TGM” z 14 maja.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS