Gazeta Mławska

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Jazda po bandzie

13.04.2019 12:16:10

Ile użytkowników mławskiej części krajowej „siódemki” przestrzega przepisów o ruchu drogowym? Prawdopodobnie nie więcej niż połowa. Niektórzy miejscowi kierowcy w starszym wieku nie wyjeżdżają na tę trasę. Boją się… - Wariactwo – twierdzą. I jest to właściwe słowo na określenie tego, co się tu dzieje.
Zatrzymałem się na tej drodze przy wylocie na nią al. Marszałkowskiej w Mławie. Ruch ogromy, po obu stronach ciągną sznury aut. Z miejsca nasuwa się nieodparte wrażenie: wielu kierowców się spieszy… Wyprzedzają na linii ciągłej, nierzadko tuż przed nadjeżdżającym z naprzeciwka autem albo przed samym wzniesieniem. Niektórzy w nosie mają znak ograniczenia prędkości do 70 km na godzinę. I tak będzie, jak się przekonam, na następnych odcinkach trasy, także – o zgrozo! - na terenach zabudowanych. K.J. Cały artykuł w najbliższym wydaniu papierowym TGM.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz