Gazeta Mławska

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Strzegowo. Z siekierą na człowieka

27.02.2019 14:00:00

Strzegowo Mariusz N. (lat 37), podejrzany o to, że zadał ciosy siekierą swemu koledze, otrzymał zarzut usiłowania zabójstwa i na trzy miesiące trafił do aresztu.

 Jak już informowaliśmy w papierowym wydaniu „Tygodnika Gazeta Mławska”, dramat rozegrał się w piątek wieczorem,  22 lutego, w Strzegowie. Podczas spotkania towarzyskiego, na którym biesiadnicy spożywali alkohol. W pewnym momencie Mariusz N. rzucił się z siekierą na towarzysza od stołu. Pokrzywdzony doznał  ran kończyn  dolnych i górnych oraz głowy. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Jak się dowiadujemy, czeka go długa rehabilitacja.
- Mariusz N. przedstawił nam swoją wersję wydarzeń. Wymaga ona weryfikacji – mówi nam Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie. Nie wyklucza, że  Mariusz N.  – wcześniej karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu -  będzie poddany badaniom przez biegłych z dziedziny psychiatrii.  W tej sprawie mają być też przesłuchani kolejni świadkowie.
K.J.        

autor: KJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS