Gazeta Mławska

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. UM
fot. UM

Ostatnia sesja Rady Miasta

11.10.2018 10:45:39

Radni obecnej kadencji samorządu podsumowali swoją pracę na ostatniej XLVI sesji Rady Miasta. Zorganizowano ją w kinie, a nie w sali konferencyjnej MDK-u, gdzie przez cztery lata spotykali się samorządowcy.
Uroczysta sesja odbyła się 10 października. Szefowie komisji przedstawili krótkie sprawozdania z prac tych zespołów za całą kadencję i podziękowali za cztery lata współpracy władzom miasta, pracownikom i ...radnym. Przewodniczący RM, Leszek Oślizlok, podsumował kadencję jako dobrą, ale jednocześnie trudną, bo trzeba było sprostać wielu wyzwaniom z życia miasta. Burmistrz Sławomir Kowalewski podziękował radnym za dobrą współpracę, mimo różnic między nim a radnymi, które pojawiały się w trakcie wielu sesji, ale to wszystko służyło dobremu rozwojowi Mławy. W.D.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz