Gazeta Mławska

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K.J.
fot. K.J.

Najlepsi maturzyści

06.10.2018 09:19:09

Pięcioro tegorocznych maturzystów szkół prowadzonych przez powiat mławski otrzymało nagrody pieniężne. To ci, którzy otrzymali bardzo dobre oceny z egzaminu dojrzałości. Nagrody, przyznane przez Zarząd Powiatu, wręczyli na sesji Rady Powiatu władze samorządu. Nie wszyscy laureaci byli obecni na tej uroczystości – w zastępstwie dyplomy odebrali ich rodzice.
Laureaci: Agnieszka Prelewicz, I Liceum Ogólnokształcące, studentka na kierunku finanse, rachunkowość i ubezpieczenia w Uniwersytecie Warszawskim; Zuzanna Pajewska, Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1, studentka filologii angielskiej w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie; Jacek Stankiewicz, Technikum nr 2 w ZS nr 2, pracuje zawodowo; Rober Boćkowski, Technikum nr 3 w ZS nr 3, student elektroniki i telekomunikacji w Politechnice Poznańskiej; Larysa Kamińska, II LO w ZS nr 4, studentka pedagogiki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. K.J.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz