Gazeta Mławska

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Z nożem na taksówkarza

25.07.2018 18:00:00

Zamówili 25-kilometrowy kurs taksówką do Działdowa. Po kilku kilometrach zaatakowali nożem kierującego, po czym uciekli. Godzinę po napadzie sprawcy zostali zatrzymani. Jednym z napastników okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego.

 - Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 10. na jednej z mławskich ulic. Dwóch młodych mężczyzn zamówiło kurs z miejscowości Wojnówka do Działdowa – mówi mł. asp. Aneta Prusik z KPP w Mławie.

64-letni mławski taksówkarz udał się z pasażerami w trasę. Podczas przejazdu jeden z pasażerów założył na jego szyję linkę i zaczął dusić. Przerażony taksówkarz zatrzymał się na poboczu. Wtedy dodatkowo został ugodzony nożem. Po tym sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna. Sprawą natychmiast zajęli się mławscy policjanci. Dzięki szybkiej, sprawnej i profesjonalnej pracy funkcjonariuszy wszystkich wydziałów, sprawcy już w godzinę po napadzie zostali zatrzymani. Jednym z nich jest 30-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego. Drugi ze sprawców ma 32 lata i mieszka w powiecie płońskim.

Postępowanie prowadzi KPP w Mławie pod nadzorem prokuratury  w Mławie.

red

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS