Gazeta Mławska

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Edukacyjna oferta dla młodzieży

23.03.2018 08:20:29

Około 20 wyższych uczelni, szkół policealnych i ośrodków szkoleniowych przedstawiło swoje oferty na IX Powiatowym Forum Edukacji Młodzieży w Mławie, zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe. Do Mławskiej Hali Sportowej – miejsca targów – gremialnie przybyli uczniowie ostatnich klas gimnazjów i szkół średnich.
W komplecie zaprezentowały się płockie uczelnie: filia Politechniki Warszawskiej, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Do podjęcia zachęcały także m.in. PWSZ w Ciechanowie, Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy oraz stołeczne szkoły – Akademia Leona Koźmińskiego, Europejska Uczenia Informatyczno-Ekonomiczna i Wyższa Szkoła Menedżerska. Własne stoiska miały również Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ciechanowie i Komenda Powiatowa Policji w Mławie, przedstawiając propozycje dla tych, którzy swoje życie zawodowe chcieliby związać ze służbami mundurowymi, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie oraz Publiczne Działdowskie Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR. (kj) Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 27 marca.

autor: Red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz