Gazeta Mławska

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Izabela Koba
fot. Izabela Koba

Dzień Edukacji Narodowej w regionie: Najlepsi pedagodzy z odznaczeniami i nagrodami

22.10.2016 15:26:49

Odznaczenia państwowe i resortowe oraz nagrody otrzymali przedstawiciele oświaty z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zorganizowała ją 20 października – drugi rok z kolei – w Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Delegatura w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Dla najlepszych pedagogów z regionu wystąpił LZA „Mały Ciechanów”.


- Z okazji święta polskiej oświaty pragnę złożyć państwu podziękowania za pracę dydaktyczną, opiekuńczą i wychowawczą – zwróciła się do nauczycieli Aurelia Michałowska, mazowiecka kurator oświaty w imieniu swoim, wicekurator Doroty Skrzypek i współgospodarza uroczystości p.o. dyrektora Delegatury w Ciechanowie Jacka Zawiślińskiego. Życzyła im sił, wytrwałości, radości z codziennie podejmowanych działań i wielu oznak wdzięczności.

Więcej w TGM z 25 października br.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz