Gazeta Mławska

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

WIECZFNIA KOŚCIELNA

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Pięć młodych osób trafiło do szpitala. Wracali z dyskoteki

16.10.2016 13:32:03

W niedzielę ok. 4.00 rano w Uniszkach Cegielni samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Pięcioro młodych mieszkańców gminy Szreńsk wracało nim z dyskoteki. Wszyscy trafili do szpitala. Pierwszej pomocy udzielili im przejeżdżający akurat obok strażacy z OSP Niedzbórz.

Najprawdopodobniej na drogę wybiegło jakieś zwierzę i kierowca chcąc je ominąć odbił w bok i stracił panowanie nad pojazdem.  Auto przewróciło się na dach, ale wszystkim udało się z niego wyjść o własnych siłach. Jako pierwsi przy poszkodowanych zatrzymali się jadący akurat tą drogą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedzborzu. Dwóch druhów zabezpieczyło miejsce zdarzenia, wezwało służby ratunkowe i udzieliło rannym pierwszej pomocy. Po chwili dołączył do nich jeszcze jeden strażak, a zatrzymujący się kierowcy użyczali swoich apteczek.
Na miejsce zdarzenia przyjechało pięć karetek, policja i trzy zastępy straży pożarnej  - dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Mławie i OSP Wieczfnia Kościelna.
Kierowca samochodu był trzeźwy.


Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu TGM z 18 października

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS