Gazeta Mławska

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

WIECZFNIA KOŚCIELNA

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. KPP Mława
fot. KPP Mława

Wypadek w Pepłowie, 8 osób rannych, w tym 4 dzieci

04.07.2016 14:01:49

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym rannych zostało 8 osób, w tym 4 dzieci. Do zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 12:00, w miejscowości Pepłowo, na drodze krajowej nr 7.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Golf, 37- letni mieszkaniec Białegostoku, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem vivaro. Oplem kierował 38- letni mieszkaniec Jarocina.

W obu pojazdach podróżowały rodziny z dziećmi. W wyniku wypadku, 33- letnia pasażerka opla, wraz z dziewczynką w wieku 7 lat oraz 7- miesięcznym niemowlęciem, zostali przetransportowani śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Olsztynie. Do olsztyńskiego szpitala trafiła także 30- letnia pasażerka golfa.

Do SP ZOZ w Mławie przewieziono obu kierowców oraz 15- letniego pasażera z vw golfa. Natomiast do szpitala w Ciechanowie trafił ranny 11- letni chłopiec, podróżujący vw golfem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

autor: KPP Mława

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz