Gazeta Mławska

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

6-osobowa rodzina z objawami zatrucia tleniem węgla trafiła do szpitala

17.12.2014 17:00:00

Mławska policja prowadzi postępowanie w sprawie zatrucia tlenkiem węgla 6-osobowej rodziny. Rodzice wraz z czwórką dzieci zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Rodzinę uratował ojciec.

 Do zdarzenia doszło w środę, 17 grudnia o godzinie 2:00 w miejscowości Giednia, gm. Szydłowo. Policję powiadomił dyżurny   straży pożarnej. Jak ustalono, prawdopodobną przyczyną uwolnienia się tlenu węgla mógł być nieszczelny piec kaflowy, znajdujący się w mieszkaniu, pomiędzy pomieszczeniem kuchni a jednym z pokoi. Służby ratunkowe powiadomił 40- letni ojciec, który  wyprowadził synów i córkę oraz żonę z budynku. Cała rodzina została przewieziona do szpitala w Mławie. Dzięki reakcji ojca rodziny,  skończyło się jedynie na przykrych objawach podtrucia tlenkiem węgla. Tego samego dnia   rodzina opuściła szpital.

autor: KPP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz