Gazeta Mławska

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wjechał w przystanek autobusowy i uciekł

26.11.2014 14:00:00

Mławska policja poszukuje sprawcy zdarzenia drogowego, który poważnie uszkodził przystanek autobusowy i ogrodzenie posesji w miejscowości Nosarzewo Borowe, a następnie uciekł.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 listopada br., o godz. 19:30 na drodze nr W 544. Podczas gęstej mgły,  kierowca samochodu ciężarowego zjechał z drogi i uderzył w przystanek autobusowy  a następnie w betonowe ogrodzenie prywatnej posesji, powodując poważne uszkodzenia. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia drogowego. Właścicielka posesji zawiadomiła policję. Postępowanie prowadzi posterunek policji w  Szydłowie.

Policjanci apelują do świadków zdarzenia oraz osób, które posiadają informacje, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt pod numerem telefonu 23 654 73 70.

autor: KPP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz