Gazeta Mławska

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ukradł samochód i spalił go w lesie, został zatrzymany

05.11.2014 00:00:00

Policjanci z posterunku w Szydłowie, w godzinę po zgłoszeniu zatrzymali sprawcę kradzieży i podpalenia samochodu. 23- letni mieszkaniec pow. mławskiego trafił do aresztu.

 Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 listopada o godz. 19:30 w Szydłowie. Sprawca wszedł na teren nieogrodzonej budowy, gdzie zaparkowany był samochód marki Renault Kangoo. Auto było otwarte a wewnątrz znajdowały się kluczyki. Złodziej wsiadł do samochodu i odjechał. Właściciel  powiadomił policję kilka minut później. Interweniujący patrol rewiru dzielnicowych z posterunku w Szydłowie w ciągu godziny od zgłoszenia ustalił sprawcę kradzieży i zatrzymał go na drodze relacji Nosarzewo Borowe - Krzywonoś. 23- letni mieszkaniec pow. mławskiego zostawił auto w lesie i szedł pieszo.  Policjanci dotarli do miejsca porzucenia skradzionego renault, które sprawca,  zaraz po kradzieży podpalił. Wezwano straż pożarną. Sprawca kradzieży i uszkodzenia pojazdu trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policji. 

autor: KPP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz