Gazeta Mławska

Piątek, 25 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wypadek w Nosarzewie, starosta trafił do szpitala

29.06.2013 12:20:00

Pięć osób zostało rannych w wypadku z udziałem ciężarówki i dwóch aut osobowych, który wydarzył się wczoraj po południu w Nosarzewie Borowym. Do szpitala trafił starosta mławski.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf z naczepą, 44- letni obywatel Białorusi, jadąc drogą nr 544 relacji Mława – Przasnysz, na terenie zabudowanym uderzył w tył stojącego na jezdni i oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo auta marki Volvo, którym kierował 53- letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku uderzenia volvo zostało zepchnięte na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Fiat Doblo. Fiatem kierował 31- letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznało pięć osób, kierowca i dwoje pasażerów volvo oraz kierowca i pasażer fiata. W szpitalu pozostała pasażerka oraz kierowca volvo, inne osoby po udzieleniu pomocy medycznej zostały zwolnione do domu - informuje Anna Gorczewska z KPP w Mławie.

Policja potwierdza, że w samochodzie marki Volvo podróżował jako pasażer starosta powiatu mławskiego, został jednak zwolniony ze szpitala. Jak wykazały badania, wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

autor: rp

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz