Gazeta Mławska

Czwartek, 29 czerwca 2017

Aktualne i archiwalne wydania naszego "Tygodnika" można kupić na portalu ePrasa.pl
fot. KPP Mława
fot. KPP Mława

Wypadek w Liberadzu. Ranne 3 kobiety

13.04.2017 11:00:00

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego w miejscowości Liberadz, w którym ranna została kierująca oraz dwie pasażerki fiata seicento. Do zdarzenia doszło 12 kwitenia, o godz. 13:40 na skrzyżowaniu dróg.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Fiat Seicento, 18-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc drogą od strony Radzanowa w kierunku Mławy wjechała na skrzyżowanie a następnie na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z prawidłowo jadącym w kierunku Szreńska samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter. Mercedesem kierował 62-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku wypadku, kierująca fiatem młoda kobieta doznała licznych złamań kończyn i śmigłowcem pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Warszawie. Jadące z nią dwie pasażerki – rówieśniczki kierującej, z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Aby udzielić pomocy kobietom straż pożarna musiała wyciąć dach pojazdu. Kierującemu samochodem dostawczym mężczyźnie nic się nie stało. Był trzeźwy, od kierującej fiatem kobiety pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie. Policja apeluje – nadmierna prędkość, brak ostrożności, rozkojarzenie lub zmęczenie – to czynniki, które mogą doprowadzić do zdarzenia drogowego. Jedna zła decyzja, chwila nieuwagi może kosztować zdrowie a nawet życie. Wsiadając za kierownicę warto o tym pamiętać. Wypadek drogowy to ułamki sekundy, po których następuje cisza. Chwilę później na miejscu pojawiają się służby ratunkowe. To przerażające doświadczenie, które często na stałe zmienia życie wielu ludzi, rodzin. Pamiętajmy o ostrożności i rozwadze za kierownicą oraz wzajemnej trosce o bezpieczeństwo na drodze.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Dzieciaki rządzą!

    Pod takim hasłem odbyła się 4 czerwca impreza na estradzie w parku miejskim w Mławie.. Zobacz galerie...

  • Pieśń dla matki

    Miejski Dom Kultury w Mławie przygotował specjalny program artystyczny na Dzień Matki. Zobacz galerie...

  • Rycerze od św. Floriana w Wieczfni K.

    Obchody Dni Strażaka rozpoczęła msza św. w koście parafialnym, odprawiona przez ks. prob. Sławomira Krasińskiego. Zobacz galerie...